З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волноваха - Волочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Волноваха - Волочиськ:

Розклад поїздів Волноваха Волочиськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 23 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Волноваха Волочиськ найчастіше зупиняються на станціях Розівка, Фундукліївка, Деражня, Жмеринка-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.40 зі станції Волноваха, в кінцевий же пункт Волочиськ прибувають вони відповідно о 14.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Волноваха Волочиськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Волноваха - Волочиськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Волноваха - Волочиськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Д Маріуполь Львів 14.40
Волноваха
14.19
Волочиськ
23 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Волноваха -Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волноваха — Волочиськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Волочиськ — Волноваха