З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волочиськ - Нікополь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Волочиськ - Нікополь:

Розклад поїздів Волочиськ Нікополь на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Волочиськ Нікополь найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Первомайськ-на-Бузі, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Рокувата, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.18 зі станції Волочиськ, в кінцевий же пункт Нікополь прибувають вони відповідно о 11.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Волочиськ Нікополь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Волочиськ - Нікополь складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Волочиськ - Нікополь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 17.18
Волочиськ
11.45
Нікополь
18 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Волочиськ -Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волочиськ — Нікополь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Нікополь — Волочиськ