З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волока - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Волока - Київ:

Розклад поїздів Волока Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Волока Київ найчастіше зупиняються на станціях Космин, Чагор, Чернівці Південна, Чернівці, Новоселиця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.35 зі станції Волока, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 08.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Волока Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Волока - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Волока - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 18.35
Волока
08.06
Київ-Пас.
13 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Волока -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волока — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Волока