З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець - Сватово
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Воловець - Сватово:

Розклад поїздів Воловець Сватово на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 26 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 34. Потяги, що курсують за напрямком Воловець Сватово найчастіше зупиняються на станціях Лавочне, Дарниця, Шевченкове-Південне, Чугуїв, Харків-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.49 зі станції Воловець, в кінцевий же пункт Сватово прибувають вони відповідно о 02.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Воловець Сватово є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Воловець - Сватово складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Воловець - Сватово можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
045Л Ужгород Лисичанськ 23.49
Воловець
02.45
Сватово
1 д 2 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Воловець -Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воловець — Сватово

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сватово — Воловець