З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець - Святошин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Воловець - Святошин:

Розклад поїздів Воловець Святошин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Воловець Святошин найчастіше зупиняються на станціях Лавочне, Славське, Стрий, Львів, Броди, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.49 зі станції Воловець, в кінцевий же пункт Святошин прибувають вони відповідно о 11.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Воловець Святошин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Воловець - Святошин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Воловець - Святошин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
045Л Ужгород Лисичанськ 23.49
Воловець
11.31
Святошин
11 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Воловець -Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воловець — Святошин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Святошин — Воловець