З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Гнівань
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Гнівань:

Розклад поїздів Ворохта Гнівань на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Гнівань найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Яремче, Коломия, Снятин, Чернівці, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.24 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Гнівань прибувають вони відповідно о 03.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Гнівань є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Гнівань складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Гнівань можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
358Л Рахів Київ 13.24
Ворохта
03.13
Гнівань
13 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Гнівань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .