З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Калинівка-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Калинівка-1:

Розклад поїздів Ворохта Калинівка-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Калинівка-1 найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Браїлів, Деражня, Хмельницький, Зборів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.51 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Калинівка-1 прибувають вони відповідно о 02.43, 02.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Калинівка-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Калинівка-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Калинівка-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150Л Ворохта Полтава 13.51
Ворохта
02.43
Калинівка-1
12 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 13.51
Ворохта
02.45
Калинівка-1
12 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Калинівка-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Калинівка-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Калинівка-1 — Ворохта