З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Персенківка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Персенківка:

Розклад поїздів Ворохта Персенківка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Персенківка найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Микуличин, Яремче, Делятин, Надвірна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.15 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Персенківка прибувають вони відповідно о 08.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Персенківка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Персенківка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Персенківка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
606Л Рахів Львів 02.15
Ворохта
08.12
Персенківка
5 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Персенківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Персенківка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Персенківка — Ворохта