З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Шепетівка(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Шепетівка(всі вокзали):

Розклад поїздів Ворохта Шепетівка(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Шепетівка(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Яремче, Івано-Франківськ, Татарів, Микуличин, Надвірна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.51, 19.42 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Шепетівка прибувають вони відповідно о 23.43, 04.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Шепетівка(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Шепетівка(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Шепетівка(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150Л Ворохта Полтава 13.51
Ворохта
23.43
Шепетівка
9 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
218Ш Рахів Київ 19.42
Ворохта
04.46
Шепетівка
9 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Шепетівка(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Шепетівка(всі вокзали) — Ворохта