З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вороненко - Букачівці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вороненко - Букачівці:

Розклад поїздів Вороненко Букачівці на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Вороненко Букачівці найчастіше зупиняються на станціях Ворохта, Татарів, Микуличин, Яремче, Делятин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.01 зі станції Вороненко, в кінцевий же пункт Букачівці прибувають вони відповідно о 06.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вороненко Букачівці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вороненко - Букачівці складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Вороненко - Букачівці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
606Л Рахів Львів 02.01
Вороненко
06.18
Букачівці
4 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вороненко -Букачівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вороненко — Букачівці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Букачівці — Вороненко