З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Кабанне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Кабанне:

Розклад поїздів Ворожба Кабанне на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Кабанне найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Суми, Смородине, Кириківка, Богодухів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.00 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Кабанне прибувають вони відповідно о 03.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Кабанне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Кабанне складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Кабанне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668Ш Чернівці Лисичанськ 17.00
Ворожба-Пас.
03.10
Кабанне
10 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 17.00
Ворожба-Пас.
03.10
Кабанне
10 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Кабанне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Кабанне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кабанне — Ворожба