З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Херсон:

Розклад поїздів Ворожба Херсон на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Херсон найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.37 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 14.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Херсон є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
775К Харків Херсон 01.37
Ворожба-Пас.
14.48
Херсон
13 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Ворожба