З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Кириківка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Кириківка:

Розклад поїздів Ворожба Кириківка на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Кириківка найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Суми, Смородине, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.50 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Кириківка прибувають вони відповідно о 06.55 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Ворожба Кириківка говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Ворожба - Кириківка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Кириківка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Кириківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Кириківка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кириківка — Ворожба