З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Лобківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворожба - Лобківка:

Поточний розклад електричок Ворожба - Лобківка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 28 хв зі станції Ворожба і прибуває на станцію Лобківка о 06 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 887 сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 30 хв. Між станціями Ворожба і Лобківка цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Бабаківка(17.33), Путійська(18.17), Калинівка(18.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворожба - Лобківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворожба Лобківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворожба - Лобківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6301 Ворожба Бахмач 05.28
Ворожба-Пас.
06.53
Лобківка
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 11.21
Ворожба-Пас.
12.49
Лобківка
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
887* Ворожба Фастів 17.22
Ворожба-Пас.
18.52
Лобківка
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворожба -Лобківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Лобківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лобківка — Ворожба