З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Осиповичі
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Осиповичі:

Розклад поїздів Ворожба Осиповичі на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Осиповичі найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Мена, Сновськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.12 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Осиповичі-1 прибувають вони відповідно о 22.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Осиповичі є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Осиповичі складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Осиповичі можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
100Д Запоріжжя Мінськ 11.12
Ворожба-Пас.
22.33
Осиповичі-1
11 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Осиповичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Осиповичі

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Осиповичі — Ворожба