З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Радивилів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Радивилів:

Розклад поїздів Ворожба Радивилів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Радивилів найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Яблунець, Острог, Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.59 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Радивилів прибувають вони відповідно о 06.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Радивилів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Радивилів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Радивилів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
046Д Лисичанськ Ужгород 17.59
Ворожба-Пас.
06.19
Радивилів
12 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Радивилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Радивилів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Радивилів — Ворожба