З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Синельникове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Синельникове:

Розклад поїздів Ворожба Синельникове на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Синельникове найчастіше зупиняються на станціях Суми, Смородине, Богодухів, Білопілля, Кириківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.50, 19.35 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Синельникове-1 прибувають вони відповідно о 12.55, 04.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Синельникове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Синельникове складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Синельникове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
776К Київ Запоріжжя 04.50
Ворожба-Пас.
12.55
Синельникове-1
8 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 19.35
Ворожба-Пас.
04.24
Синельникове-1
8 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Синельникове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Синельникове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Синельникове — Ворожба