З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Вітебськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Вітебськ:

Розклад поїздів Ворожба Вітебськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Вітебськ найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Чернігів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.00 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Вітебськ прибувають вони відповідно о 03.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Вітебськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Вітебськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Вітебськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
143О Харків Санкт-Петербург 12.00
Ворожба-Пас.
03.26
Вітебськ
15 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Вітебськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Вітебськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вітебськ — Ворожба