З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Бабаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворожба-Пас. - Бабаківка:

Поточний розклад електричок Ворожба-Пас. - Бабаківка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 21 хв зі станції Ворожба-Пас. і прибуває на станцію Бабаківка о 11 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 887К сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Ворожба-Пас. і Бабаківка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворожба-Пас. - Бабаківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворожба-Пас. Бабаківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворожба-Пас. - Бабаківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6301 Ворожба Бахмач 05.28
Ворожба-Пас.
05.38
Бабаківка
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 11.21
Ворожба-Пас.
11.31
Бабаківка
10 хв Курсує щоденно - переглянути
887К Ворожба Фастів 17.22
Ворожба-Пас.
17.33
Бабаківка
11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворожба-Пас. -Бабаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба-Пас. — Бабаківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бабаківка — Ворожба-Пас.