З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба-Пас. - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів Ворожба-Пас. Чернігів(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба-Пас. Чернігів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.00 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 17.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба-Пас. Чернігів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба-Пас. - Чернігів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ворожба-Пас. - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
143О Харків Санкт-Петербург 12.00
Ворожба-Пас.
17.12
Чернігів
5 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба-Пас. -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба-Пас. — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Ворожба-Пас.