З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Чугуїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба-Пас. - Чугуїв:

Розклад поїздів Ворожба-Пас. Чугуїв на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба-Пас. Чугуїв найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Суми, Смородине, Кириківка, Богодухів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.00 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Чугуїв прибувають вони відповідно о 23.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба-Пас. Чугуїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба-Пас. - Чугуїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба-Пас. - Чугуїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668Ш Чернівці Лисичанськ 17.00
Ворожба-Пас.
23.42
Чугуїв
6 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 17.00
Ворожба-Пас.
23.42
Чугуїв
6 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба-Пас. -Чугуїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба-Пас. — Чугуїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чугуїв — Ворожба-Пас.