З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Вишневе
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворожба-Пас. - Вишневе:

Поточний розклад електричок Ворожба-Пас. - Вишневе включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 22 хв зі станції Ворожба-Пас. і прибуває на станцію Вишневе о 23 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 887К сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 6 г 19 хв. Між станціями Ворожба-Пас. і Вишневе цей електропоїзд проїжджає 33 зупинок. Серед них Бабаківка(17.33), Путійська(18.17), Джигаївка(18.43), Бахмач-Київський(19.58), Бобровиця(21.50), Київ-Пас.(23.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворожба-Пас. - Вишневе, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворожба-Пас. Вишневе ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворожба-Пас. - Вишневе можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
887К Ворожба Фастів 17.22
Ворожба-Пас.
23.41
Вишневе
6 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворожба-Пас. -Вишневе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .