З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Зернове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба-Пас. - Зернове:

Розклад поїздів Ворожба-Пас. Зернове на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба-Пас. Зернове найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Конотоп, Кролевець, Терещенська, Хутір-Михайлівський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.32 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Зернове прибувають вони відповідно о 22.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба-Пас. Зернове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба-Пас. - Зернове складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба-Пас. - Зернове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
127Ш Ворожба Зернове 18.32
Ворожба-Пас.
22.23
Зернове
3 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
127Ш Суми Зернове 18.32
Ворожба-Пас.
22.23
Зернове
3 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба-Пас. -Зернове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба-Пас. — Зернове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Зернове — Ворожба-Пас.