З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воршиця - Гулівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воршиця - Гулівці:

Поточний розклад електричок Воршиця - Гулівці включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 25 хв зі станції Воршиця і прибуває на станцію Гулівці о 22 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6324 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Воршиця і Гулівці цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воршиця - Гулівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воршиця Гулівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воршиця - Гулівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302 Жмеринка Козятин 06.05
Воршиця
06.08
Гулівці
3 хв Курсує щоденно - переглянути
868К Жмеринка Київ 07.34
Воршиця
07.38
Гулівці
4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6324 Жмеринка Козятин 07.34
Воршиця
07.38
Гулівці
4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6310 Жмеринка Козятин 19.16
Воршиця
19.19
Гулівці
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6312 Жмеринка Козятин 22.25
Воршиця
22.28
Гулівці
3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воршиця -Гулівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воршиця — Гулівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гулівці — Воршиця