З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воршиця - Кордишівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воршиця - Кордишівка:

Поточний розклад електричок Воршиця - Кордишівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 25 хв зі станції Воршиця і прибуває на станцію Кордишівка о 22 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6324 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Воршиця і Кордишівка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воршиця - Кордишівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воршиця Кордишівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воршиця - Кордишівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302 Жмеринка Козятин 06.05
Воршиця
06.36
Кордишівка
31 хв Курсує щоденно - переглянути
868К Жмеринка Київ 07.34
Воршиця
08.19
Кордишівка
45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6324 Жмеринка Козятин 07.34
Воршиця
08.25
Кордишівка
51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6310 Жмеринка Козятин 19.16
Воршиця
19.45
Кордишівка
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6312 Жмеринка Козятин 22.25
Воршиця
22.54
Кордишівка
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воршиця -Кордишівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воршиця — Кордишівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кордишівка — Воршиця