З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воршиця - Вінниця-Вантажна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воршиця - Вінниця-Вантажна:

Поточний розклад електричок Воршиця - Вінниця-Вантажна включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 37 хв зі станції Воршиця і прибуває на станцію Вінниця-Вантажна о 08 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6307 сполученням Козятин-1 - Рахни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Воршиця і Вінниця-Вантажна цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воршиця - Вінниця-Вантажна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воршиця Вінниця-Вантажна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воршиця - Вінниця-Вантажна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6303 Козятин Жмеринка 07.37
Воршиця
08.07
Вінниця-Вантажна
30 хв Курсує щоденно - переглянути
6307 Козятин Рахни 15.24
Воршиця
15.56
Вінниця-Вантажна
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6311 Козятин Жмеринка 21.39
Воршиця
22.10
Вінниця-Вантажна
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воршиця -Вінниця-Вантажна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воршиця — Вінниця-Вантажна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вінниця-Вантажна — Воршиця