З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - 108 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Врадіївка - 108 Км:

Поточний розклад електричок Врадіївка - 108 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 53 хв зі станції Врадіївка і прибуває на станцію 108 Км о 17 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Врадіївка і 108 Км цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Врадіївка - 108 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Врадіївка 108 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Врадіївка - 108 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Подільськ Помічна 09.48
Врадіївка
09.54
108 Км
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 17.53
Врадіївка
17.59
108 Км
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Врадіївка -108 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — 108 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 108 Км — Врадіївка