У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Кирилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Врадіївка - Кирилівка:

Поточний розклад електричок Врадіївка - Кирилівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 01 хв зі станції Врадіївка і прибуває на станцію Кирилівка о 18 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Врадіївка і Кирилівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Врадіївка - Кирилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Врадіївка Кирилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Врадіївка - Кирилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Подільськ Помічна 09.40
Врадіївка
09.52
Кирилівка
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 18.01
Врадіївка
18.13
Кирилівка
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Врадіївка -Кирилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Кирилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кирилівка — Врадіївка