З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Пост 37 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Врадіївка - Пост 37 Км:

Поточний розклад електричок Врадіївка - Пост 37 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 51 хв зі станції Врадіївка і прибуває на станцію Пост 37 Км о 09 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6601 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 1 г 46 хв. Між станціями Врадіївка і Пост 37 Км цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них 97 Км(16.00), 73 Км(16.40), Пост 41 км(17.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Врадіївка - Пост 37 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Врадіївка Пост 37 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Врадіївка - Пост 37 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603* Помічна Подільськ 07.51
Врадіївка
09.34
Пост 37 Км
1 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути
6601* Помічна Подільськ 15.52
Врадіївка
17.38
Пост 37 Км
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Врадіївка -Пост 37 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Пост 37 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пост 37 Км — Врадіївка