З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Ярошенка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Врадіївка - Ярошенка:

Розклад поїздів Врадіївка Ярошенка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Врадіївка Ярошенка найчастіше зупиняються на станціях Любашівка, Балта, Слобідка, Кодима, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.21 зі станції Врадіївка, в кінцевий же пункт Ярошенка прибувають вони відповідно о 06.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Врадіївка Ярошенка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Врадіївка - Ярошенка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Ярошенка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120П Запоріжжя Львів 01.21
Врадіївка
06.09
Ярошенка
4 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Врадіївка -Ярошенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Ярошенка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ярошенка — Врадіївка