З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав - Краків Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вроцлав - Краків Головний:

Розклад поїздів Вроцлав Краків Головний на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Вроцлав Краків Головний найчастіше зупиняються на станціях Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.00, 17.08 зі станції Вроцлав Головний, в кінцевий же пункт Краків Головний прибувають вони відповідно о 20.52, 20.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вроцлав Краків Головний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вроцлав - Краків Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вроцлав - Краків Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Львів 17.00
Вроцлав Головний
20.52
Краків Головний
3 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
052Л Вроцлав Київ 17.08
Вроцлав Головний
20.42
Краків Головний
3 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вроцлав -Краків Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вроцлав — Краків Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Краків Головний — Вроцлав