З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав Головний - Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вроцлав Головний - Київ-Пас.:

Розклад поїздів Вроцлав Головний Київ-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Вроцлав Головний Київ-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.08 зі станції Вроцлав Головний, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 17.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вроцлав Головний Київ-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вроцлав Головний - Київ-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вроцлав Головний - Київ-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 17.08
Вроцлав Головний
17.21
Київ-Пас.
1 д 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вроцлав Головний -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вроцлав Головний — Київ-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ-Пас. — Вроцлав Головний