З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигів - Новоград-Волинський-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигів - Новоград-Волинський-1:

Поточний розклад електричок Вигів - Новоград-Волинський-1 включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 56 хв зі станції Вигів і прибуває на станцію Новоград-Волинський-1 о 11 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 52 хв. Між станціями Вигів і Новоград-Волинський-1 цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Видень(20.59), Ушиця(21.36), Уборть(22.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигів - Новоград-Волинський-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигів Новоград-Волинський-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигів - Новоград-Волинський-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Коростень Шепетівка 09.56
Вигів
11.26
Новоград-Волинський-1
1 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Коростень Новоград-Волинський 20.56
Вигів
22.48
Новоград-Волинський-1
1 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 20.56
Вигів
22.48
Новоград-Волинський-1
1 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигів -Новоград-Волинський-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигів — Новоград-Волинський-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новоград-Волинський-1 — Вигів