У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Висна Мюсла - Лавочне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Висна Мюсла - Лавочне:

Розклад поїздів Висна Мюсла Лавочне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Висна Мюсла Лавочне найчастіше зупиняються на станціях Бохдановице, Прибеник, Свалява, Карпати, Мукачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.30 зі станції Висна Мюсла, в кінцевий же пункт Лавочне прибувають вони відповідно о 23.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Висна Мюсла Лавочне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Висна Мюсла - Лавочне складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Висна Мюсла - Лавочне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
862Д Кошице Київ 15.30
Висна Мюсла
23.48
Лавочне
8 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Висна Мюсла -Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Висна Мюсла — Лавочне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Лавочне — Висна Мюсла