У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Висна Мюсла - Воловець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Висна Мюсла - Воловець:

Розклад поїздів Висна Мюсла Воловець на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Висна Мюсла Воловець найчастіше зупиняються на станціях Бохдановице, Велки Хорес, Карпати, Мукачево, Батьово, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.30 зі станції Висна Мюсла, в кінцевий же пункт Воловець прибувають вони відповідно о 23.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Висна Мюсла Воловець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Висна Мюсла - Воловець складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Висна Мюсла - Воловець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
862Д Кошице Київ 15.30
Висна Мюсла
23.06
Воловець
7 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Висна Мюсла -Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Висна Мюсла — Воловець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Воловець — Висна Мюсла