У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Висоцьке - 124 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Висоцьке - 124 Км:

Поточний розклад електричок Висоцьке - 124 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 14 хв зі станції Висоцьке і прибуває на станцію 124 Км о 21 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Помічна - Долинська, в цьому випадку поїздка займе 3 г 12 хв. Між станціями Висоцьке і 124 Км цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Кропивницька(18.26), Бобринець(19.54), Червоне Озеро(21.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Висоцьке - 124 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Висоцьке 124 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Висоцьке - 124 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6042 Помічна Долинська 18.14
Висоцьке
21.26
124 Км
3 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Висоцьке -124 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Висоцьке — 124 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 124 Км — Висоцьке