У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотів - Вапнярка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заболотів - Вапнярка:

Розклад поїздів Заболотів Вапнярка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Заболотів Вапнярка найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Івано-Франківськ, Галич, Ходорів, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.58 зі станції Заболотів, в кінцевий же пункт Вапнярка прибувають вони відповідно о 03.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заболотів Вапнярка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заболотів - Вапнярка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Заболотів - Вапнярка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Заболотів – Вапнярка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 15.58
Заболотів
03.48
Вапнярка
11 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заболотів -Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотів — Вапнярка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вапнярка — Заболотів