У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболоття - Кримне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболоття - Кримне:

Поточний розклад електричок Заболоття - Кримне включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 22 хв зі станції Заболоття і прибуває на станцію Кримне о 16 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6310 сполученням Хотислав - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Заболоття і Кримне цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболоття - Кримне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболоття Кримне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболоття - Кримне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6310 Хотислав Ковель 05.48
Заболоття
06.17
Кримне
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6314 Заболоття Ковель 16.22
Заболоття
16.44
Кримне
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболоття -Кримне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболоття — Кримне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кримне — Заболоття