У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зайцеве - Івківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зайцеве - Івківка:

Поточний розклад електричок Зайцеве - Івківка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 32 хв зі станції Зайцеве і прибуває на станцію Івківка о 15 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6537 сполученням Лозова - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Зайцеве і Івківка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зайцеве - Івківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зайцеве Івківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зайцеве - Івківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зайцеве та Івківка – 25.6 км. Ціна квитка на електричку Зайцеве Івківка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6537* Лозова Запоріжжя 14.32
Зайцеве
15.11
Івківка
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зайцеве -Івківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зайцеве — Івківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Івківка — Зайцеве