У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зайцеве - Нижньодніпровськ-Вузол
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зайцеве - Нижньодніпровськ-Вузол:

Поточний розклад електричок Зайцеве - Нижньодніпровськ-Вузол включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 39 хв зі станції Зайцеве і прибуває на станцію Нижньодніпровськ-Вузол о 09 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6277 сполученням Лозова - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 52 хв. Між станціями Зайцеве і Нижньодніпровськ-Вузол цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них 1017 Км(07.44), 222 Км(08.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зайцеве - Нижньодніпровськ-Вузол, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зайцеве Нижньодніпровськ-Вузол ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зайцеве - Нижньодніпровськ-Вузол можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зайцеве та Нижньодніпровськ-Вузол – 53.2 км. Ціна квитка на електричку Зайцеве Нижньодніпровськ-Вузол складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6277* Лозова Дніпро 07.39
Зайцеве
09.31
Нижньодніпровськ-Вузол
1 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зайцеве -Нижньодніпровськ-Вузол можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зайцеве — Нижньодніпровськ-Вузол

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижньодніпровськ-Вузол — Зайцеве