У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зайцеве - Павлоград-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зайцеве - Павлоград-1:

Поточний розклад електричок Зайцеве - Павлоград-1 включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 35 хв зі станції Зайцеве і прибуває на станцію Павлоград-1 о 10 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6272 сполученням Дніпро-Головний - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Зайцеве і Павлоград-1 цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зайцеве - Павлоград-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зайцеве Павлоград-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зайцеве - Павлоград-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6272* Дніпро Лозова 06.23
Зайцеве
06.48
Павлоград-1
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6536* Запоріжжя Лозова 10.35
Зайцеве
10.55
Павлоград-1
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6280 Дніпро Лозова 18.28
Зайцеве
18.51
Павлоград-1
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зайцеве -Павлоград-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зайцеве — Павлоград-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Павлоград-1 — Зайцеве