У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заїзд - Сосинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заїзд - Сосинівка:

Поточний розклад електричок Заїзд - Сосинівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 51 хв зі станції Заїзд і прибуває на станцію Сосинівка о 09 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Бахмач-Пас. - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Заїзд і Сосинівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них 738 Км(07.57), Грабарівка(08.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заїзд - Сосинівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заїзд Сосинівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заїзд - Сосинівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333* Бахмач Гребінка 07.51
Заїзд
09.03
Сосинівка
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заїзд -Сосинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заїзд — Сосинівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сосинівка — Заїзд