У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Захонь - Славське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Захонь - Славське:

Розклад поїздів Захонь Славське на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Захонь Славське найчастіше зупиняються на станціях Чоп, Мукачево, Свалява, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.10 зі станції Захонь, в кінцевий же пункт Славське прибувають вони відповідно о 09.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Захонь Славське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Захонь - Славське складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Захонь - Славське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Захонь – Славське залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
149 Відень Київ 01.10
Захонь
09.53
Славське
8 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Захонь -Славське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Захонь — Славське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славське — Захонь