У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Хорошеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя - Хорошеве:

Поточний розклад електричок Запоріжжя - Хорошеве включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 31 хв зі станції Запоріжжя і прибуває на станцію Хорошеве о 20 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132-6131 сполученням Запоріжжя-1 - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 8 хв. Між станціями Запоріжжя і Хорошеве цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Мотор(18.37), Новогупалівка(19.32), Івківка(20.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя - Хорошеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Хорошеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя - Хорошеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя та Хорошеве – 82.1 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя Хорошеве складає 40.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6132-6131* Запоріжжя Дніпро 18.31
Запоріжжя-1
20.39
Хорошеве
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя -Хорошеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Хорошеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хорошеве — Запоріжжя