У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Конюхів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Конюхів:

Розклад поїздів Запоріжжя Конюхів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Конюхів найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.00 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Конюхів прибувають вони відповідно о 10.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Конюхів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Конюхів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Конюхів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя – Конюхів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
4 Запоріжжя Ужгород 18.00
Запоріжжя-1
10.39
Конюхів
16 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Конюхів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .