З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Ковель:

Розклад поїздів Запоріжжя Ковель на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Ковель найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Синельникове-1, Біла Церква, Луцьк, Рівне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.04 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 13.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088П Новоолексіївка Ковель 16.04
Запоріжжя-1
13.36
Ковель
21 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Запоріжжя