У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Маріуполь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Маріуполь:

Розклад поїздів Запоріжжя Маріуполь на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Маріуполь найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Комиш-Зоря, Великий Токмак, Верхній Токмак-2, Молочанськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.19, 02.54, 04.02 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Маріуполь прибувають вони відповідно о 08.50, 10.09, 09.10 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Запоріжжя Маріуполь говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Запоріжжя - Маріуполь складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Маріуполь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Маріуполь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Маріуполь — Запоріжжя