У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Одеса:

Розклад поїздів Запоріжжя Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Одеса найчастіше зупиняються на станціях Дніпробуд-2, Сірогози, Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.20, 19.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 16.40, 10.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Д Маріуполь Одеса 04.20
Запоріжжя-1
17.20
Одеса-Головна
13 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
317Д Запоріжжя Одеса 19.20
Запоріжжя-1
10.45
Одеса-Головна
15 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Запоріжжя