У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-2 - Ігрень
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя-2 - Ігрень:

Поточний розклад електричок Запоріжжя-2 - Ігрень включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 03 хв зі станції Запоріжжя-2 і прибуває на станцію Ігрень о 09 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6533-6534 сполученням Запоріжжя-2 - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 3 г 1 хв. Між станціями Запоріжжя-2 і Ігрень цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Запоріжжя-1(06.11), Янцеве(06.57), 1063 Км(07.38), 1045 Км(08.05), Іларіонове(08.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя-2 - Ігрень, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя-2 Ігрень ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя-2 - Ігрень можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя-2 та Ігрень – 105.6 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя-2 Ігрень складає 45.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6533-6534 Запоріжжя Дніпро 06.03
Запоріжжя-2
09.04
Ігрень
3 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя-2 -Ігрень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-2 — Ігрень

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ігрень — Запоріжжя-2