У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Ліве - Дачна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя Ліве - Дачна:

Поточний розклад електричок Запоріжжя Ліве - Дачна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 10 хв зі станції Запоріжжя Ліве і прибуває на станцію Дачна о 22 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6527 сполученням Запоріжжя-2 - Пришиб, в цьому випадку поїздка займе 1 г 54 хв. Між станціями Запоріжжя Ліве і Дачна цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них 4 Км(20.17), Балабине(20.59), Канкринівка(21.21), Плавні-Пас.(21.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя Ліве - Дачна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Ліве Дачна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя Ліве - Дачна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6527 Запоріжжя Пришиб 20.10
Запоріжжя Ліве
22.04
Дачна
1 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя Ліве -Дачна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя Ліве — Дачна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дачна — Запоріжжя Ліве